Otwórz menu główne

2007-08-25: Puck: gminne rozgrywki piłki nożnej - 1. kolejka

sobota, 25 sierpnia 2007
Soccer ball.svg
Gminy powiatu puckiego

W gminie Puck ruszają gminne rozgrywki piłki nożnej.

1. kolejka rozegrała się już w ubiegłym tygodniu (18 i 19 sierpnia). W tym roku do rozgrywek przystąpiło 15 drużyn. Do Klasy B awansowała drużyna Jantar Swarzewo, gdyż z prawa awansu nie skorzystał Ajax Leśniewo, który zajął pierwszą lokatę w poprzednich rozgrywkach. Natomiast do gminnej ligi doszły drużyny Kaszuby II Połchowo i Kłos Werblinia.

Lista drużyn występujących w tej edycji rozgrywek:

  • ABC Sokół Strzelno
  • Ajax Leśniewo
  • Czarna Wda Mieroszyno
  • Huragan Smolno
  • Iskra Połczyno
  • Kaszubia II Starzyno
  • Kaszuby II Połchowo
  • Kłos Werblinia
  • LZS Celbowo
  • LZS Gnieżdżewo
  • LZS Osłonino
  • Piast Piaśnica/Domatówko
  • Puma Darzlubie
  • Start II Mrzezino
  • Wicher Łebcz

Wyniki 1 kolejki:

  • Kaszubia II Starzyno - Kaszuby II Połchowo 3:0 (walkower - goście nie przyjechali);
  • Ajax Leśniewo - LZS Celbowo 5:1;
  • LZS Osłonino - Huragan Smolno 4:0;
  • Piast Piaśnica/Domatówko - Czarna Wda Mieroszyno 5:1;
  • Wicher Łebcz - ABC Sokół Strzelno 1:3;
  • Iskra Połczyno - LZS Gnieżdżewo 1:5;
  • Puma Darzlubie - Kłos Werblinia 3:0 (walkower - goście nie przyjechali);
  • Start II Mrzezino - pauza
Klasyfikacja drużynowa
Miejsce Drużyna Ilość rozegranych meczy Punkty Strzelone bramki Stracone bramki
1. LZS Gnieżdżewo 1 3 5 1
2. Ajax Leśniewo 1 3 5 1
3. Piast Piaśnica/Domatówko 1 3 5 1
4. LZS Osłonino 1 3 4 0
5. Puma Darzlubie 1 3 3 0
6. Kaszubia II Starzyno 1 3 3 0
7. ABC Sokół Strzelno 1 3 3 1
8. Wicher Łebcz 1 0 1 3
9. LZS Celbowo 1 0 1 5
10. Czarna Wda Mieroszyno 1 0 1 5
11. Iskra Połczyno 1 0 1 5
12. Kaszuby II Połchowo 1 0 0 3
13. Kłos Werblinia 1 0 0 3
14. Huragan Smolno 1 0 0 4
15. Start II Mrzezino 0 0 0 0

Następna kolejka - 25 i 26 sierpnia

  • LZS Gnieżdżewo - Puma Darzlubie
  • ABC Sokół Strzelno - Iskra Połczyno
  • Czarna Wda Mieroszyno - Wicher Łebcz
  • Huragan Smolno - Piast Piaśnica/Domatówko
  • LZS Celbowo - LZS Osłonino
  • Kaszuby II Połchowo - Ajax Leśniewo
  • Start II Mrzezino - Kaszubia II Starzyno

ŹródłaEdytuj

Wiadomość z serwisu regionalnego województwa pomorskiego

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w województwie pomorskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Gdańska, Gdyni, Słupska, Tczewa, Starogardu Gd. lub Wejherowa
pozostałych miejscowości