2019-08-21: 15. Batalia Napoleońska „Dał nam przykład Bonaparte”: Różnice pomiędzy wersjami
Usunięta treść Dodana treść
15. Batalia Napoleońska „Dał nam przykład Bonaparte” |
|||
Linia 2:
{{Kultura i rozrywka|Bedomin Muzeum Hymnu Narodowego aerial photograph 2019 P03.jpg|200|Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie}}
'''15. Batalia Napoleońska „Dał nam przykład Bonaparte”. Przy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie 24 sierpnia odbędzie się rekonstrukcja inspekcji wojsk polskich odznaczonych podczas oblężenia Gdańska przez cesarza Napoleona
Rekonstrukcja inspekcji wojsk polskich oraz francuskich odznaczonych podczas oblężenia [[w:Gdańsk|Gdańska]] przez cesarza [[w:
; Program uroczystości:
{|
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|| 18:00 || Inscenizacja bitwy▼
|-
|}
== Źródła ==
* {{źródło
|autor =
|url = http://www.mng.gda.pl/2019/08/08/15-batalia-napoleonska-dal-nam-przyklad-bonaparte-i-wystawa-vive-lempereur-grafiki-napoleonskie-z-kolekcji-dra-andrzeja-nieuwaznego/
|archiwum =
|tytuł = 15. Batalia Napoleońska „Dał nam przykład Bonaparte”
|źródło = Muzeum Narodowe w Gdańsku
Linia 46 ⟶ 45:
{{podziel się}}
[[Kategoria:
[[Kategoria:Kultura i rozrywka]]
[[Kategoria:Kultura Polski]]
[[Kategoria:Polska]]
[[Kategoria:Przyszłe wydarzenia]]
▲[[Kategoria:Będomin]]
|