Strona główna
Losuj
Zaloguj się
Ustawienia
Darowizny
O Wikinews
Informacje prawne
Szukaj
Wikinews:Wikireporterzy/Kontakt: Różnice pomiędzy wersjami
Język
Obserwuj
Edytuj
Przeglądaj historię interaktywnie
← poprzednia edycja
następna edycja →
Usunięta treść
Dodana treść
Wizualnie
Wikikod
Wersja z 21:55, 2 paź 2014
edytuj
Derbeth
(
dyskusja
|
edycje
)
4928
edycji
- mój jabber
← poprzednia edycja
Wersja z 19:09, 3 paź 2014
edytuj
anuluj edycję
Borys Kozielski
(
dyskusja
|
edycje
)
168
edycji
Nie podano opisu zmian
następna edycja →
Linia 102:
| -
| -
| -
| -
| -
| -
|-
| [[Wikireporter:Yves6|Yves6]]
| -
| [[Specjalna:Emailuser/Yves6|yves6@o2.pl]]
| -
| yves.6
| 4512545
| -
| -