2006-09-07: TDP2006: Daniele Bennati wygrał 4. etap i został nowym liderem

czwartek, 7 września 2006

Przebieg etapuEdytuj

  • 14:07: Na trasie wyścigu uciekają 2 grupki pierwsza jest trzyosobowa Guido Trenti  , Gorka Gonzalez Larranga   oraz Hubert Kryś  . 3 minuty za nimi są: Leonardo Caneschi   i Bogdan Bondariew  . Peleton traci 5 minut do prowadzącej grupki.
  • 14:20: Grupa 1    [1] <3'30"> Grupa 2    <2'10">  [2] Peleton
  • 14:32: Leonardo Caneschi   i Bogdan Bondariew   zostali złapani przez peleton.
  • 14:47: Trenti  , Gonzalez Larranga  , Kryś   <4'05">   Peleton
  • 14:54: Trenti  , Gonzalez Larranga  , Kryś   <3'35">   Peleton
  • 15:11: Ucieczka wjechała do Poznania.
  • 15:11: Trenti  , Gonzalez Larranga  , Kryś   <3'20">   Peleton
  • 15:24: Trenti  , Gonzalez Larranga  , Kryś   <2'45">   Peleton
  • 15:31: Gorka Gonzalez Larranga   odpada z grupki.
  • 15:39: Trenti  , Kryś   <1'20">   Peleton
  • 15:43: Trenti  , Kryś   <0'32">   Peleton
  • 15:45: Trenti  , Kryś   <0'25">   Peleton
  • 16:20: Daniele Bennati wygrał 4. etap!



Naciśnij na: Odśwież! aby zobaczyć, czy są nowe wiadomości.

OznaczeniaEdytuj

  1. Oznaczenie koszulkami ilu zawodników poszczególnej grupy jedzie w ucieczce.
  2. Żółta koszulka   oznacza, że w tej grupie jedzie lider wyścigu.

Wycofali sięEdytuj

  • 47. Daniele Righi  

Wyniki i klasyfikacjeEdytuj

Wyniki 4. etapu
Miejsce Zawodnik Kraj Drużyna Czas
1.   Daniele Bennati   Włochy


  Lampre-Fondital
2. Fabrizio Guidi   Włochy


  Phonak + 00:00
3. Sebastien Chavanel   Francja


  Bouygues Telecom + 00:00
...
6. Krzysztof Szczawiński   Polska   Ceramica Flaminia + 00:00


Klasyfikacja generalna po 4. etapie
Miejsce Zawodnik Kraj Drużyna Czas
1. Daniele Bennati   Włochy


  Lampre-Fondital 18:34:17
2. Fabrizio Guidi   Włochy


  Phonak Hearing System +00:03
3.   Wouter Weylandt   Belgia


  Quick Step-Innergetic +00:14
...
11. Piotr Mazur   Polska   Saunier Duval-Prodir + 00:26
33. Marek Rutkiewicz   Polska   Intel-Action + 00:26
34. Jarsosław Zarębski   Polska   Intel-Action + 00:26


Klasyfikacja najaktywniejszych po 4. etapie
Miejsce Zawodnik Kraj Drużyna Punkty
1. Marcin Osiński   Polska   Intel-Action 15
2. Maksym Rudenko   Ukraina


  Ceramica Flaminia 7
3. Guido Terenti   USA


  Quick Step-Innergetic 6


Klasyfikacja górska po 4. etapie
Miejsce Zawodnik Kraj Drużyna Punkty
1. Sven Krauss   Niemcy


  Team Gerolsteiner 15
2. Christian Muler   Niemcy


  CSC 8
3. Frédéric Guesdon   Francja


  Francaise Des Jeux 7
4. Maksym Rudenko   Ukraina


  Ceramica Flaminia 5
5.   Marcin Osiński   Polska   Intel-Action 3


Klasyfikacja punktowa po 4. etapie
Miejsce Zawodnik Kraj Drużyna Punkty
1. Wouter Weylandt   Belgia


  Quick Step-Innergetic 65
4.   Daniele Bennati   Włochy


  Lampre-Fondital 59
3. Fabrizio Guidi   Włochy


  Phonak 58


Klasyfikacja drużynowa po 3. etapie
Miejsce Drużyna Czas
1.   Phonak Hearing System


Wiadomość z serwisu regionalnego województwa wielkopolskiego

Ta wiadomość dotyczy bieżących wydarzeń w wielkopolskim.
Zobacz także aktualne wydarzenia z: Kalisza, Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Piły, Poznania, Śremu
pozostałych miejscowości


ŹródłaEdytuj